Menu
Your Cart

Arı Keki Yemi

Ballı + Polenli Arı Keki Yemi Ballı + Polenli Arı Keki Yemi
Yeni Ürün
* Yetersiz beslenme nedeni ile oluşan koloni kayıplarını önler.* Yavru atımını artırarak kolonilerin hızlı gelişimine yardımcı olur.İçindekiler : Pancar şekeri, bal, su ve polen. Nişasta bazlı şeker türevleri kullanılmamıştır.Saklama Koşulları : Nem ve güneşten koruyunuz. Serin ve kuru yerde saklayı..
55,08TL
Vergiler Hariç:51,00TL
Ballı Arı Keki Yemi Ballı Arı Keki Yemi
Yeni Ürün
* Yetersiz beslenme nedeni ile oluşan koloni kayıplarını önler.* Yavru atımını artırarak kolonilerin hızlı gelişimine yardımcı olur.İçindekiler : Pancar şekeri, bal, su. Nişasta bazlı şeker türevleri kullanılmamıştır.Saklama Koşulları : Nem ve güneşten koruyunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son ..
51,84TL
Vergiler Hariç:48,00TL
Sade Arı Keki Yemi Sade Arı Keki Yemi
Yeni Ürün
* Yetersiz beslenme nedeni ile oluşan koloni kayıplarını önler.* Yavru atımını artırarak kolonilerin hızlı gelişimine yardımcı olur.İçindekiler : Pancar şekeri, invert şurup, su. Nişasta bazlı şeker türevleri kullanılmamıştır.Saklama Koşulları : Nem ve güneşten koruyunuz. Serin ve kuru yerde saklayı..
48,60TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Temel Petek / Soğuk Döküm - 1 Kg
Yeni Ürün
Temel Petek - Soğuk Döküm Hazır Temel Petek  Arıların en önemli ürünlerinden olan balmumu hem ticari değeri yüksek hem de geri dönüştürebilir bir üründür. Arılar, yaptıkları balları muhafaza etmek için tamamen kendi salgılarından önce petek gözlerini örerler. Sonra bu hazırladıkları gözler..
113,40TL
Vergiler Hariç:105,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)